KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944076
nr 1194 4076
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad, daterad -68. Olja på pannå, 32x39 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:32:56
22/7 12:06:30
700 kr
29/7 14:54:44